Ви увійшли як Гость

Група "Гості"

Головна |  Мій профіль | Вихід
меню порталу
форма входу 

Тільки книжки перетворять подив у допитливість. Тільки читання відкриває перед людиною розкіш інтелектуального життя (В.О.Сухомлинський)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9 листопада   відзначається День української писемності та мови. Це свято відзначається щороку на честь українського літописця Нестора - послідовника творців слов’янської писемності Кирила та Мефодія. Дослідники вважають, що саме з преподобного Нестора-літописця і починається писемна українська мова.

В  дошкільному закладі   пройшло музично-театралізоване дійство «Свято української книги».  Ніхто не знає, що згодиться конкретній маленькій людині у житті. Але книга буде завжди поруч, як джерело пізнання, натхнення, унікальності. В гості до дошкільнят завітали лісові звірята і запропонували відгадати, в якій книзі про них описано казку чи оповідання.

Але найбільшим сюрпризом стали оповідки «Великої книги». Її загадки пробудили в серцях дітей найкращі людські чесноти.

В.Сухомлинський колись писав, що слово – «це велика зброя, це найтонший дотик до серця; воно може стати і ніжною запашною квіткою, і живою водою, що повертає віру в добро, і гострим ножем, і розпеченим залізом, і брудом…».

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

І дуже прикро стало малятам, коли книга попросила допомоги від байдужих людей, які порвали її сторінки. Діти старших груп покликали на допомогу Лікаря-книгаря  і надали посильну допомогу всім книгам, які «плакали».

Педагоги закладу поєднали святковість і щоденність, зуміли одухотворити книгу і викликати у дітей співчуття і доброту.

 

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0друзі сайту

БСШ №12

БІЦ БСШ №12

ДНЗ №8 "Золотий півник"

Славутицький ДНЗ №6
"КРУНК"

ДНЗ №28 "Горобинонька"ДНЗ №18 © 2021