Ви увійшли як Гость

Група "Гості"

Головна |  Мій профіль | Вихід
меню порталу
форма входу 

 

Іду і ніжно милуюся містом… Яке ж ти красиве, моє рідне місто зараз, в цю золоту пору Осені!  Багряної, срібної, замисленої…Тихо кружляє листя у повітрі, немов золоті  небесні кораблики, і в такі ось миті так легко думається, дихається…

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

12 вересня місту Біла Церква виповниться 983 роки. Тому у дошкільному закладі відбулися тематичні заняття та флеш-моб з нагоди іменин.

Мета проведених заходів спрямована на узагальнення та розширення знань дошкільнят про місто, в якому вони живуть, його історичне минуле та сьогодення, формування поняття про виникнення міста та його історію, закріплення назви рідного міста, його вулиці, місце проживання.

 

Біла Церква – найкраща на Землі. Не тому, що тут ми живемо, а тому, що вона дійсно зачаровує. Вона насичена особливим колоритом, її вулиці переповнені осіннім настроєм, а люди привітні і доброзичливі.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Саме такий настрій рідного міста передали у своїх малюнках діти старшої логопедичної групи № 2 (вихователь Кубенко Л.А.)

А діти старшої групи № 3 разом із вихователем Шевченко В.В. та музичним керівником Лаптєвою Л.М., не тільки співали пісень про місто, а й подорожували його вулицями у настільній грі «Моє місто».

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0друзі сайту

БСШ №12

БІЦ БСШ №12

ДНЗ №8 "Золотий півник"

Славутицький ДНЗ №6
"КРУНК"

ДНЗ №28 "Горобинонька"ДНЗ №18 © 2021