Ви увійшли як Гость

Група "Гості"

Головна |  Мій профіль | Вихід
меню порталу
форма входуБудь-яке соціальне середовище  зберігає пам'ять зробленого не лише людьми нового покоління, а і їхніми батьками, дідами. День Перемоги — це наша історія, а для ветеранів (а їх залишилося не так багато) — це спогад про їхню молодість, дитинство.

В дошкільному навчальному закладі (центрі розвитку дитини) №18 «Ясочка» стало доброю традицією напередодні Дня Великої Перемоги влаштовувати зустріч дітей та працівників з ветераном Великої Вітчизняної війни Скибинським Арвідом Анатолійовичем. Для дітей – це уроки моралі, патріотизму, доброти. Діти з задоволенням слухали спогади ветерана про війну, про бойові дії, про його бойовий та життєвий шлях.

 

 

Для ветерана прозвучали музичні номери у виконанні вихованців дошкільного закладу.  Арвід Анатолійович відповів на безліч питань, які поставили йому діти. На знак великої шани та поваги до людини, яка разом з іншими воїнами подарували  нащадкам мир, спокій та щасливе майбутнє, вихованці дошкільного закладу подарували ветерану квіти.

         Ми вітаємо всіх з Днем Перемоги! Нехай ніхто ніколи не зазнає лиха війни. Бережіть мир. Діти мають право народжуватися, жити і бути щасливими!

Таке є свято — Перемоги.

Лишилось мало на землі

Старих солдатів, що пройшли

війни кривавої дороги.

Ми мусимо усе зробити,

Бо їм до завтра не дійти,

Щоби по-людськи їм дожити.

Це наш обов'язок святий.


 

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0друзі сайту

БСШ №12

БІЦ БСШ №12

ДНЗ №8 "Золотий півник"

Славутицький ДНЗ №6
"КРУНК"

ДНЗ №28 "Горобинонька"ДНЗ №18 © 2021