Ви увійшли як Гость

Група "Гості"

Головна |  Мій профіль | Вихід
меню порталу
форма входуДосить часто батькам, постійно заклопотаним роботою та хатніми справами, бракує часу, аби приділити належну увагу своїй дитині. Переважно лише на вихідних дорослі можуть удосталь поспілкуватися зі своїм малюком. Проведення днів відкритих дверей у групі допоможе мамі та татові краще зрозуміти свою малечу, сприятиме їхній активній взаємодії. А скільки радості принесе дитині, коли мама проведе у групі заняття. В групі № 4 мама Шевченко Віта Вікторівна поставила дітям запитання: « Чи любить Україну та людина, яка не знає українських звичаїв?». Напевно, що ні. Тому вона розкрила дітям таємницю українського народу — як ліплять українські  вареники. Адже саме з таких маленьких знань починається любов до країни. А наскільки ця патріотична любов буде сильною, залежить від кожного дорослого зокрема.

Оксана Миколаївна Карімова (гр. №6) намагалась допомогти дітям середньої групи зрозуміти, що природні ресурси потрібно використовувати не бездумно. Якщо діти отримають знання і поради з проблеми і можливостей їх розвя'зання, вони найімовірніше, дивитимуться в майбутнє з більшим оптимізмом та будуть вміти економно використовувати все, що є навкруги.

Квіти — символ життя. Недарма дітей порівнюють з квітами. В давнину квіти служили символом різних чеснот і не рідко зображувались на лицарських та королівських гербах.

 

На занятті з аплікації, яке проводила  Ільїна Наталія Павлівна (гр. №3), діти вчилися виготовляти квіти, які є лікарськми рослинами.

А Коцюрба Юлія Борисівна (гр. №5) розкрила перед дітьми багатство й неповторність рідної України, духовні цінності нашого народу, аби наймолодші громадяни полюбили Батьківщину всім серцем.

 

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0друзі сайту

БСШ №12

БІЦ БСШ №12

ДНЗ №8 "Золотий півник"

Славутицький ДНЗ №6
"КРУНК"

ДНЗ №28 "Горобинонька"ДНЗ №18 © 2021