Ви увійшли як Гость

Група "Гості"

Головна |  Мій профіль | Вихід
меню порталу
форма входу 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Дитина розвивається у грі. А як цікаво познайомитися із професією лікаря, коли головну роль в ній виконує мама. В гості до дітей групи № 11 прийшла лікар і мама Лабик Соломії – Інна Анатоліївна.

Організувавши сюжетно-рольову гру «Лікарня», вона прилучила дітей до «великої місії» - допомоги і лікування іграшок. Діти самореалізувалися в різних видах діяльності лікарів, вчилися орієнтуватися в моральних цінностях та дружньо взаємодіяти. Інна Анатоліївна розповіла дітям про медичні інструменти та їх призначення. Діти зробили висновок, що лікар це добра професія і лікарів не потрібно боятися.

 

 

 

 

В групі №12 було проведено День відкритих дверей. В гості до дітей завітала мама Вані Віннічука – Ірина Петрівна

Під час заняття Ірина Петрівна ознайомила дітей з нетрадиційною технікою малювання, що сприяло поглибленню знань дітей про образотворче мистецтво, викликало інтерес до малювання. Під час малювання дошкільники отримали знання про зображувально-виражальні можливості матеріалів, оволоділи технічними прийомами роботи з ними, послідовністю виконання образотворчого процесу. Діти навчилися створювати гарні зображення, радіти їм, вірити в свої сили, координувати дії ока, руки, кисті.

Крім того Ірина Петрівна закріпила знання дітей про осінні явища, їх природню красу.

Дитячі малюнки стали справжніми шедеврами ;змістовні, привабливі, виразні, емоційні.

Кожна дитина закріпила вміння працювати на своєму рівні здібностей. А найбільше задоволення від заняття отримав Ваня, він був приємно вражений, що його мама також вміє проводити заняття з дітьми.

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0друзі сайту

БСШ №12

БІЦ БСШ №12

ДНЗ №8 "Золотий півник"

Славутицький ДНЗ №6
"КРУНК"

ДНЗ №28 "Горобинонька"ДНЗ №18 © 2021