Ви увійшли як Гость

Група "Гості"

Головна |  Мій профіль | Вихід
меню порталу
форма входуВ основі успішного гармонійного розвитку дитини, її сформованості як особистості лежить взаємодія та співпраця колективу дошкільного закладу та батьків.

Стало вже доброю традицією проведення Днів відкритих дверей в дошкільному закладі. З метою підвищення рівня психолого-педагогічної культури батьків, формування у них свідомого розуміння власної активної позиції у вихованні своїх дітей, заохочення до участі в освітньому процесі, педагоги всіх груп провели тематичні дні:

Група № 2 – мама Яніна Олеся вчила дітей любити тварин і виготовляти іграшки.

Група №8 та 11 залучила мам (Ошийко Тетяну, Шелест Ольгу, Сушко Тетяну, Коробову Катерину та Довбака Ольгу) до подорожі туристичними стежками. Мама з групи № 12 Дяченко Наталія ознайомила дітей з екотуризмом. Діти вчилися збирати рюкзаки та змагатися.

Група №6 також разом з мамами Бойко Юлією і Раджабовою Іриною знайомилися з основними правилами сталого розвитку та бережного відношення до навколишнього.

А ось мами Коваленко Юлія, Демяненко Ірина, Посудевська Юлія запросили дітей групи №7 відвідати «справжнє» болото і допомогти витягнути з нього Бегемота.

А ось мама у групі №9 Заболотня Валентина вчила дітей не викидати пластикові коробочки, стаканчики. Вона разом з старшими дошкільниками створила зимовий город на підвіконні

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0друзі сайту

БСШ №12

БІЦ БСШ №12

ДНЗ №8 "Золотий півник"

Славутицький ДНЗ №6
"КРУНК"

ДНЗ №28 "Горобинонька"ДНЗ №18 © 2021