Ви увійшли як Гость

Група "Гості"

Головна |  Мій профіль | Вихід
меню порталу
форма входу 

Випускний бал у дитячому садку — це завжди важлива подія, яка стає невід’ємною частиною життя дошкільнят та їхніх батьків. Дітям доводиться розлучатися з хорошими друзями та добрими й улюбленими вихователями. Та це не день для смутку, а велика подія, бо випуск — це маленька сходинка до нового життя. І тому, випускне свято завжди особливе.

В ці дні дітей та гостей зустрічала святково вбрана зала. Діти красиві, усміхнені, але дуже схвильовані заходили до неї. Зворушливі пісні, вірші, красиві таночки супроводжували все свято.

Діти згадували роки, які вони провели в дитячому садочку, і мріяли про майбутнє. Зокрема, ким стануть через багато років. Привітати випускників прийшли їх малесенькі «колеги» з молодшої групи. Навіть не вірилось, що ці майбутні школярі прийшли до дошкільного закладу такими ж маленькими та безпомічними.

Досить  оригінальним був танок дівчаток з їхніми татами. Вони кружляли в таночку зі своїми мужніми татами, які наприкінці танцю вручили своїм донькам іграшки. Мабуть, після перегляду цього танцю, мало хто стримував сльози, таким хвилюючим та зворушливим він був.

Цікавими були сольні виступи дітей та їх батьків.

 

 

 

 

 

 

 

 

Батьки випускників подякували вихователям за те, що кожен день їх малюків був наповнений цікавими подорожами у світ непізнаного, нерозгаданого та дивовижного, за те, що вони допомагали їхнім дітям кожного дня, крок за кроком, пізнавати навколишній світ, торували разом з ними шлях до самопізнання. 

На завершення свята дошкільнята вийшли надвір із жовто-блакитними кульками в руках. Заплющивши очі, вони загадали своє найзаповітніше бажання і відпустили кульку в небо з надією, що все задумане здійсниться. Ми також надіємось, що наші випускники будуть щасливими та житимуть в мирній прекрасній Україні.

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0друзі сайту

БСШ №12

БІЦ БСШ №12

ДНЗ №8 "Золотий півник"

Славутицький ДНЗ №6
"КРУНК"

ДНЗ №28 "Горобинонька"ДНЗ №18 © 2021