Ви увійшли як Гость

Група "Гості"

Головна |  Мій профіль | Вихід
меню порталу
форма входу 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Вода — найпоширеніша речовина на планеті. Нею покрито 70 відсотків поверхні Землі. Її сила настільки велика, що розмиває гори, утворює долини, затоплює сушу. Але попри таку силу, вода потребує нашого захисту та поваги.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

22 березня - Всесвітній День водних ресурсів. Саме тому, з метою навчання дітей бережного та економного використання водних ресурсів, в дошкільному навчальному закладі  (центрі розвитку дитини) №18 «Ясочка» проведено День збереження води. Цей день пройшов під девізом: «Запам'ятай же назавжди: і я з води, і ти з води. Запам'ятай на майбуття: земна вода — Землі життя».

Діти старшої групи разом із педагогами (вихователь Тамара Хоменко та вчитель-логопед Тамара Науменко) розпочали свій день з казкової подорожі. Вони познайомилися із українською легендою про те, як Водяний оберігає наші джерела, ріки та озера.  Далі діти почистили від бруду річку Рось та подарували їй компліменти. А як цікаво було проводити досліди з водою. Особливо сподобалося дітям утворювати вишневий, апельсиновий, сливовий сік за допомогою гуаші та води. До проведення Дня водних ресурсів було залучено батьків. Вони створили фотовиставку «Мій відпочинок на річці та на морі». Діти із задоволенням складали розповіді за фотографіями із власного досвіду.

Тематика води була на музичному та спортивному заняттях. На музичному занятті (музичний керівник Лариса Лаптєва) діти слухали музику М. Римського-Корсакова «Море» із опери «Садко»,  мелодійно виконували пісню «Тече вода» на музику А. Філіпенка та слова Т.Шевченка, в запальному танці «Човник» на музику Р. Квінте передавали свої враження від безкраїх водних просторів.

А під час спортивної розваги «Я водичку полюбляю і здоровий вигляд маю» (інструктор з фізкультури Наталія Гребеніченко), діти змагалися в естафетах: «Полий квітку», «Впіймай іграшку», «Не пролий водичку», «Хто більше наллє води» та «Впіймай рибку». Дві команди «Краплинка» та «Хмаринка» показали свою майстерність та вправність.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Жива вода дає життя

Всьому живому в світі.

Якщо живе жива вода,

Тоді земля у цвіті.

Не треба вибухів війни.

Живи жива водице.

Для праці хай живуть сини.

І жито колоситься.

Любов Забаштанна

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0друзі сайту

БСШ №12

БІЦ БСШ №12

ДНЗ №8 "Золотий півник"

Славутицький ДНЗ №6
"КРУНК"

ДНЗ №28 "Горобинонька"ДНЗ №18 © 2021