Ви увійшли як Гость

Група "Гості"

Головна |  Мій профіль | Вихід
меню порталу
форма входу 

У нашому дошкільному закладі є працівники, діти чи чоловіки яких воюють у зоні АТО. Також багато тат наших вихованців знаходяться на Сході України.

Підтримати бойовий дух бійців, які захищають Україну, її територіальну цілісність, вирішили працівники нашого закладу. Не за вказівками, а за покликом душі та серця помічники вихователів, прибиральниці, пралі  вдома та у вільний від роботи час почали в’язати теплі носки.

Адже зараз уже дуже зимно і важко навіть уявити, наскільки  необхідні теплі речі для наших хлопців. До цієї роботи долучилися  педагогічні працівники, батьки наших вихованців та діти. За лічені дні до в’язаних теплих носків були зібрані теплі речі, бавовняні носки, валянки, теплі куртки. А ще ми закупили нашим воїнам солодощі, чай, цигарки. Діти намалювали малюнки, адже ніщо так не радує українських військових, як дитячі малюнки, листівки, обереги, а ті, хто зміг написати побажання, писали тільки одне: «Повертайтеся живими».

Всі речі та харчі через  волонтерів ми передали  бійцям 72 бригади в зону АТО з одним побажанням: «Хлопці, бережіть себе,повертайтесь живими, ми за вас молимося кожного дня».

А ми продовжуємо в'язати носки, збирати для них теплі речі,створювати обереги та закупляємо різні "смаколики". 

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0друзі сайту

БСШ №12

БІЦ БСШ №12

ДНЗ №8 "Золотий півник"

Славутицький ДНЗ №6
"КРУНК"

ДНЗ №28 "Горобинонька"ДНЗ №18 © 2021