Ви увійшли як Гость

Група "Гості"

Головна |  Мій профіль | Вихід
меню порталу
форма входуВ останній четвер місяця традиційно в нашому дошкільному закладі проводиться День здоров'я. Мета проведення Дня здоров'я - вчити дітей здоровому способу життя; формувати навички доброзичливого спілкування з людьми; виховувати бажання займатися фізкультурою та спортом, для зміцнення свого здоровя; зміцнення дружніх стосунків, підтримки, допомоги один одному.

Заходи різноманітні, але об'єднує одна тема: «Чому потрібно зберігати очі?». В групі №8 мама Гурин Назара Ольга Володимирівна провела заняття «Де сховались наші очки?». Діти із захопленням слухали маму. В групі №11 старша медична сестра Жарнікова Н.В. розповіла дітям для чого перевіряють зір і погралася з дітьми в сюжетно-рольову гру «Лікар-офтальмолог».

В групі №12 вихователь Локоткова К.В. використала посібник Л.В. Шелестової для навчання дітей читання саме із теми «Око».

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

В групі №6 вихователь Палкіна Л.П. познайомила дітей із вітаміном, який дуже корисний для малих оченят. Діти старшої групи №5 в колективній роботі з аплікації виготовили карнавальні новорічні окуляри для Діда Мороза.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Також в цей день між дітьми старших груп №2 і №7 були організовані спортивні змагання «В здоров'ї сила», де діти змагалися між собою та демонстрували свою спритність, силу, витримку, жагу до перемоги під час естафет «Попади в ціль»

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0друзі сайту

БСШ №12

БІЦ БСШ №12

ДНЗ №8 "Золотий півник"

Славутицький ДНЗ №6
"КРУНК"

ДНЗ №28 "Горобинонька"ДНЗ №18 © 2021